Araç

İlginç araçlar

Dünyanın En Pahalı Ve Nadir Otomobilleri

Dünyanın en pahalı ve en nadir otomobillerini görmeye hazır mısınız? Bu listemizde size dünyanın en pahalı ve en benzersiz 10 otomobilinden bahsedeceğiz.

Dünyanın En Tuhaf Bisikletleri

Birbirinden farklı tasarımlara sahip bisikletleri sizler için derledik. 

Dünyanın en pahalı SUV aracı Karlmann King, 3.8 milyon dolardan satılıyor

İlk bakışta Batmobil'e benzetilen dünyanın en pahalı SUV aracı, lüks iç donanımı, oyun konsolu ve espresso makinesi gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

50 Yıl Önce Gömülü Duran Klasik Araba Gün Yüzüne Çıkarıldı

Hiç para vermeden 1957 model, hiç yol yapmamış Plymouth Belvedere marka klasik otomobil sahibi olmak ister misiniz? Bu klasik otomobil biraz küflenmiş ve yıpranmış bir halde bile olsa yine de kabul eder misiniz? 

Dünyadan Fizik Kurallarını Altüst Eden Taşıma Örnekleri

Dünyanın değişik noktalarından yansıyan, yük taşıma işini bir hayli abartan kişilerin oluşturdukları değişik görüntülerin fotoğraflarını bir araya topladık. Adeta fizik kurallarını altüst ederek, kapasitesinin çok üstünde yük taşıyan bu insanların inanılmaz görüntüleri sizlerle.

Arabanızda Oluşan Hasarı Gizlemenin Yeni Bir Yöntemi

Eğer biz kaza geçirdiyseniz ve hemen tamirhaneye gidemiyorsanız bir çıkartma almayı düşünebilirsiniz. Arabasıyla kaza yapan bir kazazede arabasındaki göçüğün olduğu yere Wile-E Coyote’nin çıkartmasını yapıştırmış.

Kışın Arabanızın Isınmasını Sağlamak Motora Yararlı Değil Aksine Zararlı!

Makine uzmanı ve eski araba yarışçısı olan Stephen Ciatti , kış mevsiminde arabayı ısıtmak gerektiği efsanesini çürüten bilgiler verdi. Ona göre bu arabaya yararlı değil, tam tersine zararlı. İşte ayrıntılar!

Uyumadan Arabasının Resmini Çekti Ama..

Adam kar yağarken yatmadan, ertesi gün arabasını bulmak için arabasının fotoğrafını çekti ama bakın sabah kalktığında nasıl bir manzara ile karşılaştı. Bu ve bunun gibi dünyanın birçok yerinden inanılmaz kar manzaralarını ve kar mağdurlarının halini anlatan fotoğraflar sizlerle.

Böyle Araba Buzu Görülmedi!

Ülkemizde de yaşanabilen araba buzlanma vakarı, oldukça soğuk olan Rusya'da bir başka yaşanıyor. Arabaların buz tutmuş halleri öyle alışılmış buz tutan araba görüntüsünde hiç değil... 

Su Şişelerini Arabanızda Bırakırken Bir Daha Düşünün

Bir çok araçta su şişeleri ve termoslarınızı koyabileceğiniz özel bölmeler bulunmasına rağmen çoğu kimse buraları kullanmıyor.

Motosiklet Sevdalıları da Lükse Sahip Olabilir

Motosiklet sevdası olan insanlara müjdemiz var! Hiçbir motor sevdalısı arabaların daha konforlu olduğu inkâr edemez öyle değil mi? E tabi konfor denildiği zaman akla ilk gelen aracın limuzin olduğunu da biliyoruz.

Kızağa Dönüşebilen Yük Arabası

Yük arabaları pratik aletler olmalarına rağmen, bu versiyonu yük arabanızı dört mevsim kullanmanızı olası kılar. Değiştirilebilen tasarımıyla bu yük arabasını kışın kızak olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzu onda götürebilir ya da eşyalarınızı onda taşıyabilirsiniz.

Kirli Arabalardan Çıkan Güzellikler

Arabalarda bulunan tozdan sanat eserleri yaratmaya karar veren Moskova'dan Nikita Golubev, "Kirli Arabalar" adlı bir projeyle yolculuğuna başladı. Yaptığı eserleri görünce temizleyemeye kıyamayacağınız güzellikte olduğu keşfedeceksiniz! Bu eserleri görmek için listemize gözatabilirsiniz.