Hayvanlar Alemi

Yalnızca Tüylerinin Değil, Eti ve Kemiğinin de Simsiyah Olmasıyla Merak Edilen Tavuk Irkı: Ayam Cemani

Endenozya'da yetiştirilen ve gören herkesi şaşırtan siyah tavuğun, hem tüyleri siyah hem de eti ile kemikleri siyah...! 

Bir Metre Boyutunda ve Yükseklere Tırmanıp, Karada Yaşayabilen En Büyük Eklem Bacaklı: Hindistan Cevizi Yengeci

Hindistan Cevizi Yengeci denilen karada yaşayabilen en büyük eklem bacaklı oldukça ürkütücü bir canlı! 

İnsanlar Tarafından Pek Bilinmeyen İlginç ve Bir O Kadar da Muhteşem Hayvanlar

Doğa mucizelerle dolu... Sizin için muhtemelen varlığından bile haberiniz olmayan birbirinden ilginç ve etkileyici hayvanları galerimizde derledik. 

“Denizden Babam Çıksa Yerim” Demeyip Önce Görmeniz Gereken Deniz Canlıları

Denizden çıkan her şeyi yerim diyen insanları bile tedirgin edecek birbirinden ilginç deniz canlılarını sizin için galerimizde bir araya topladık. Şaşırmaya hazır olun!

Farklılıkları ile Kendi Türünde Pek Görülmeyen 7 Enteresan Hayvan

Sizin için farklılıklarıyla pek rastlanmayan birbirinden enteresan hayvanları galerimizde sizin için derledik. İşte o şaşıracağınız hayvanlar!

Bu Adam Bir Sene Boyunca Bu Kocaman Avcı Örümcek İle Yaşamayı Öğrenmeye Karar Verdi

Avusturalya’da yaşayan bir adam oturma odasının duvarına tünemiş devasa bir avrı örümceğin fotoğrafını paylaştı.

Japonya'da Paten Pistinde 5 Bin Balık Kullanıldı

Japonya'da bulunan bir eğlence merkezinin buz pistinde 5 bin adet deniz canlısı kullanıldı. Hayvan hakları savunucularından büyük tepki çeken buz pistinin inanılması güç fotoğrafları listemizde. 

Okyanusta Karşılaşsanız Hemen Kaçacağınız Deniz Canlıları

Okyanusa girdiğinizde suyun derinliklerinde karşılaşabileceğiniz bu deniz canlılarının varlığı bile sizi tedirgin edebilir. 

Işık Saçan İlginç Canlılar

Ken Ohki isimli Japon gezgin, hemen hemen hepimizin facebook’ta, twitter’da şurda burda gördüğü o muhteşem mavi ışık saçılan plaj fotoğrafındaki canlıları yakından tanıma fırsatı bulmuş. İşte “Dünyada böyle şeyler de oluyor, ama sadece bahar aylarında. 

İnternetten Aldığı Yumurtadan Sürpriz Çıktı

Bir kadının alışveriş sitesinden 30 dolara aldığı yumurtanın içinden 47 gün sonra bir sürpriz çıktı! Bu kocaman yumurta çatlamaya başladı ve 4 saat sonunda içinden Kevin adı verilen sevimli bir devekuşu yavrusu çıktı. Bu durumdan en çok kadının 4 yaşındaki kızı hoşnut. 

Tavuğunuz İçin Kol Satın Almak İsterseniz Çözümünüz Bizde

Bu son derece komik bebek kollarını Etsy’de bulabilirsiniz, yalnızca arkalarına bir tel takmanız gerekiyor.

Kamuflaj Ustası 20 Baykuş

Çok dikkatli bakılmazsa görülmeyen 20 kamuflaj ustası baykuş galeri resimlerimizde. Kendilerini çok iyi kamufle etmeyi başaran, doğanın akıllı hayvanlarından olan baykuşların birbirinden ilginç kamuflaj fotoğrafları sizlerle.

Bu İneğin Ne Çiğnerken Yakalandığına İnanamayacaksınız

Andrew Gertz isimli bu soğutma teknisyeni Alica Kaplıcaları’nda çalışmak üzere Kuzey Bölgesi’ndeki Sandover Karayolu üzerinde arabasını sürerken kocaman bir pitonu çiğnemekte olan bir inek gördü. 

Bu Kanalizasyon İşçilerinin Meksika Şehrinin Kanalizasyon Sistemi İçinde Karşılaştıkları Şey Sizi Şoke Edecek

Meksika Şehri kanalizasyon işçileri kanalizasyonları tararlarken devasa bir sıçanla karşılaştılar. 

Bakmaya Doyamayacağınız 35 Müthiş Göz

Bu kadar güzel yaratıldığına inanamayacağınız, hem değişik hayvan türlerinin hem de insan gözlerini içeren renk renk ve çeşit çeşit olan göz modelleri sizlerle.

Evcil Hayvanlar Disney Karakterleri Olurlarsa

Hollandalı illüstratör Isa Bredt, kendisine gönderilen evcil hayvan fotoğraflarını Disney karakterlerine dönüştürüyor. Kendi tüylü arkadaşınızın bu karakterlerden birine dönüştüğünü hayal etsenize!. 

48 Böceğin Büyütülmüş ve Şaşırtıcı Hali

Doğanın güzelliklerine bir kez daha şaşırarak tanık olacağınız, çok küçük olduklarından asıl güzelliklerini göremediğimiz, birbirinden güzel ve ilginç görünüşlü böceğin yakından görüntüleri sizlerle.

Bakanların İnanamayacağı 22 Eşsiz Şeffaf Canlı Türü

Bu içi görünen şeffaf hayvanları görünce gözlerinize inanamayacaksınız! Her biri birer sanat eseri gibi eşsiz yaratılmış birbirinden farklı şeffaf canlıların enteresan fotoğrafları sizlerle.

Okyanustaki İlginç Canlıları Fotoğraflayan Rus Balıkçı: Roman Fedortsov

Roman Fedortsov adlı Rus balıkçı, okyanusta geçirdiği vakit süresince karşısına çıkan ilginç ve ürkütücü hayvanların fotoğrafını çekerek onları bir albümde topladı. 

15 inanılmaz deniz canlısı

Bir okyanus dolusu rengarenk deniz canlısı görmeye hazır mısınız? Denizler altında hiç görmediğimiz, adını sanını bilmediğimiz pek çok canlı var. Hepsi birbirinden ilginç ve renkli bu canlılar ender nadir de olsa okyanus sularına dalındığında karşımıza çıkabiliyor. Hadi denizler altındaki bu capcanlı dünyaya bir göz atalım...

Daha Önce Görmediğiniz 17 Değişik Hayvan

Görünüşleri alışık olduğumuz hayvan türlerinden bir hayli değişik olan değişik hayvan çeşitleri sizlerle.

Kamujlaj Ustası 20 Akıllı Hayvan

Artık kamuflaj konusunda uzmanlaşmış hayvanlar galerimizde. Karda yürüyen ve izini belli etmeyen, bir bakanın ilk bakışta ayırt edemediği usta kamujlajcı hayvanlar sizlerle.

Çoğunu Tanımadığınız Dünyanın En İlginç Hayvanları

Dünyada var olan en ilgi çekici ve rengarenk hayvanları sizin için derledik. Birlikte yaşadığımız dünyada varlığından haberdar olmadığımız bu bakanların hayran olduğu ve aralarında vahşi hayvanların da olduğu ilginç hayvanlar sizlerle.

Hayvanlar Aleminden Çok İlginç Kareler

Evde, sokakta, su altında, ormanda, bahçede çekilmiş ilginç hayvanlar

Hamile Hayvanların Röntgen Filmleri

Doğum yapacak olan hamile hayvanların karın röntgenlerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. Dişi hayvanların karınlarını görüntüleyen yetkililerin çektiği röntgen sayesinde hayvanların karınlarındaki yavru sayıları ve onların duruş şekilleri de görünebiliyor. 

Doğadaki En İri ve Ürkütücü 7 Hayvan

Doğanın muhteşem döngüsünün içinde yer alan hayvanların en iri ve dolayısıyla ürkütücü olanlarını sizin için galerimizde derledik. 

Okyanusta Yaşayan 7 Korkutucu Hayvan

Okyanus sularının derinliklerinde yaşayan, birbirinden ürkütücü hayvanları sizin için galerimizde bir araya topladık.

Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız Şeffaf Hayvanlar

Muhtemelen varlığından bihaber olduğunuz, gerçek olduğuna inanamayacağınız birbirinden şahane görüntülere sahip olan 28 şeffaf hayvanı galeri resimlerimizde sizin için derledik. Her birine hayran olacağınız bu şeffaf, içini görünen hayvan çeşitlerini görmek için görsellere tıklayın.

Bu Hayvanat Bahçesindeki Hayvanlar Legolardan Yapılmış

Salgın sürecinin belki de en önemli katkısı, insanların yaratıcılıklarını ortaya koyma fırsatı bulmaları olmuştur. İnsanlar sosyal mesafe kurallarına göre sosyal aktivitelerini veya işlerini yeniden düzenlemeye başladılar.