İlginç Yerlerde Sıkışmış 5 İnsan

İnsanlar sığacaklarını düşündükleri yerlere girmeyi denerler. Ama bu girdikleri yerlerden çıkamadıkları zaman ortaya komik görüntüler çıkar. Galerimizde derlediğimiz bu 5 kişi aklınıza gelmeyecek yerlerde sıkışıp kalmışlar. 

Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi

Bu adam sevgilisine sürpriz yapmak için evde yokken çıplak bir şekilde çamaşır makinesinin içine girmiş ve oraya sıkışıp kalmıştır. İtfaiyecilerin uzun çalışmaları ve litrelerce sıvı yağ dökülmesi sonucunda adam makinenin içerisinden çıkarılmış.


Salıncak

Salıncak

Küçük çocukların vücutlarına göre yapılmış olan salıncağa yetişkin bir adam binmeye çalışmış ve orada sıkışıp kalmıştır. Adam ne yaptıysa bir türlü sıkıştığı yerden çıkamamıştır. Yanında bulunan arkadaşlarından yardım istese de arkadaşları gülmekten ona yardım edememişler. Sonunda kendi çabası ve arkadaşlarının yardımı ile sıkıştığı yerden çıkmıştır.


Oyuncak Makinesi

Oyuncak Makinesi

Çocukları ve yetişkinleri heyecana sokan bu oyuncak makinelerinden bir kere bile olsa oyuncak almaya çalışmışsınızdır. 3 yaşındaki İrlandalı çocuk oynayıp almak yerine farklı bir yöntem denemiştir. Çocuk makinenin oyuncak verilen yerinden içeri girmiştir. Ancak kolayca girdiği makineden çıkamamıştır. Uzun bir sürenin ardından çocuk makineden çıkarılmıştır.


Trafik Konisi

Trafik Konisi

Neden yaptığı bilinmez ama bu adam trafik konisini kafasına geçirmiş. Fakat çıkaramamıştır. Trafik konisi kafasına sıkışan adam 2 saat boyunca koninin kafasından çıkarılmasını beklemiştir.


Çimento Bidonu

Çimento Bidonu

İnşaat işçisi olan adam iş bitiş saatinde yanlışlıkla çimento bidonuna girmiştir ve arkadaşlarına haberdar edene kadar çimentonun içinde kalmıştır. 2 saat geçtikten sonra oradan geçen birine sesini duyuran adam çimentonun içinden çıkarılmıştır.