Alışveriş

Hakkında Hiçbir Şey Bilmediğiniz 10 Dahice Buluş

Bugün listemizde size şu ana kadar hakkında çok fazla şey bilmediğiniz yeni teknolojik cihazlardan bahsedeceğiz. Bu teknoloji harikası buluşlar ve inanılmaz özellikleri ile hepinizi çok şaşırtacak.

Henüz Dünyanın Hazır Olmadığı 9 Teknolojik İcat

Dünyada yaşayan insanların henüz bu gibi teknolojilere hazır olmadığı birbirinden ilginç 9 teknolojik icat' ı sizler için derledik. 

İnternet Dünyasının Yeni Fenomeni Bir Hayli İlginç Ayna Satmaya Çalışırken Kendisini Trolleyen 26 Kişi

İnternet dünyasında satışın sınırı yok. Ama söz konusu satmak istediğiniz ürünün fotoğrafına gelince işler biraz farklı bir hal almaya başlıyor. 

Daha Neler Göreceğiz! Herkese Bir Türk Kası Vaadeden Göbek Desenli Bel Çantaları

Daha neler göreceğiz dedikçe şaşırmaya devam ediyoruz... Şimdi de sırada göbek desenli bel çantaları var!

Tembel İnsanların Hayatını Kolaylaştırmak İçin Özel Olarak Tasarlanmış 19 Ürün

Sağ olsunlar benim gibi neredeyse nefes almaya bile üşenen insanlar için uğraşmış durmuşlar. Kendilerine teşekkürlerimi bizzat iletmek isterdim fakat buradan yazmakla yetineceğim, çünkü üşendim.

Hiç Kuşkusuz Herkesin Sahip Olmak İsteyeceği 9 Harika Eşya

Tasarım dünyası, sonsuz bir deniz gibidir; bazen en güzel şeyler ansızın su yüzüne çıkar!

İçinizi Serinletecek Dünyanın En Pahalı Buzdolapları

Mutfakların gözde ürünü, olmazsa olmazı buzdolapları. Bir düşünün eğer bu soğutucu ürünler olmasaydı hayatımız ne kadar da zorlaşırdı değil mi? Dünyanın en pahalı buzdolaplarını gördüğünüzde, bu harika tasarımlara sahip olmak isteyeceksiniz. Çok sayıda kaliteli ve değişik niteliğe sahip mutfakların baş tacı olan ürünlerden gözlerinizi alamayacaksınız. Dilerseniz şimdi hep birlikte bu ürünlere bir göz atalım.

Oyuncak Kapma Makinesinin Ardındaki Zalım Teknoloji

Çocuklar, gençler, aşıklar! Yıllardır kandırılıyormuşuz. Hemen hemen hepimiz bu oyunun birer kaybedenleriymişiz. Çocukluğumuzda bize sevdiğimiz şeylerin tam aldım derken ellerimizin arasından kayıp gitmesini izleten, büyüdüğümüzde ise sevgilimize bir jest için o küçük minik pandayı ve ya sevimli ayıcığı tam yakalarken buna mani olan o kıskaçlar aslında tamamen birer kandırmacaymış. Buyrun sizde tanık olun, artık bu kandırmacanın birer parçası olmayın.

Şu Ana Kadar Yapılmış En Pahalı ve Özel 10 Spor Ayakkabı

Erkekler spor ayakkabıları severken, kadınlar topuklu ayakkabılara aşıktır. Daha önce bir çok kez pahalı kadın ayakkabılarından bahsettik. Şimdi sıra, lüks ve konforlu tasarımlarıyla beğeneceğiniz spor ayakkabılarda.Listedeki spor ayakkabıları sadece pahalı ya da aranılır değil; aynı zamanda sınırlı sayıda üretilen özel ürünlerdir. Nadir olması da, pahalı olmasının asıl nedenidir.

Dünyanın En Pahalı 10 Erkek Ayakkabısı

Üzerinizde bulunan kıyafet şık görünmeniz için ne kadar önemliyse, aksesuarlarınızda sizi alımlı göstermek için bir o kadar değerlidir. Özellikle ayakkabınız kıyafetinizi tamamlayan en önemli unsur olarak göze çarpar. Dünyanın sayılı firmaları da bu olgunun farkında. Erkekleri daha şık gösterebilmek için her sene farklı konseptte ayakkabı modelleri üretiyorlar. Lüks yaşantıya verilen önemi ayakkabı modellerinde de yakından görüyoruz.

Dünyanın En Pahalı 10 Hediyesi

Hediye ve sürprizlerden hoşlanmayan var mıdır? Sanmıyorum… Eğer para sizin için önemli olmasaydı ailenize, sevgilinize, eşinize ya da yakın bir arkadaşınıza ne almak isterdiniz? Elmas bir mücevher, son model bir araba ya da yeni bir ev… Kendileri ya da sevdikleri için inanması güç fiyatlarda hediyeler almış olanlar olduğunu biliyor muydunuz?

Dünyanın En Lüks 10 Emekli Evi

Dünyadaki sosyoekonomik ve kültürel devrimle birlikte 1960’ların başından beri emeklilik kavramı iş dünyası lügatine iyice yerleşti. Ülkemizde yaşıyla ilgili tartışmalar devam etse de her çalışan birey bir gün emekli olacağı günün hayalini kurar. Emeklilik tazminatıyla belki o güne kadar çok isteyip de alamadığı araba ya da eve kavuşacağı günü bekler. Artık stresli iş yaşantısından uzak ve huzur dolu günler geçirmeyi kim istemez ki?

Dünyanın En Pahalı 9 Peyniri

Peyniri genellikle karşıt lezzetlerle tüketiyoruz. İçkilerin yanında peyniri sıkça görürken, tatlılarla da görebiliriz. Tiramisu buna en iyi örnektir. Tatlı ve peynir karışımlı lezzeti ağzımızda eşsiz bir tat bırakır. Ya da rakının olmazsa olmazı beyaz peynirdir. Peynirsiz bir rakı sofrası görmek neredeyse imkansızdır.Dükkanlardan aldığımız peynirler oldukça uygun fiyatlı iken, bazı el yapımı veya geleneksel peynirler pahalı olabiliyor. Ama “bir peynir ne kadar pahalı olabilir?” diye soracağınızdan eminim.

Dünyanın En Pahalı Kristal Muslukları

Lüks yaşantının günümüzde ulaştığı yer gerçekten de kimi zaman hayret verici bir noktada olabiliyor. En modern evlerin, milyon dolarlık konakların sağladığı imkanları medyada sıklıkla görüyoruz. Yatak odalarından salonlarına, mutfaklarından lavabolarına kadar her köşesi ayrı bir ihtişama sahip evlerin maliyetleri de oldukça fazla. Lavabolarında kristal ürünlerin yer alması sanırım durumu özetler niteliktedir.

Dünyanın En Pahalı 10 Topuklu Ayakkabısı

Hangi bayan ayakkabı düşkünü değil? Nadir bulunan kadın özelliklerinden birisidir belki de ayakkabıya düşkün olmamak. Her duruma hatta her ruh haline göre bir çift ayakkabımız vardır. Onlara çocuğumuz gibi bakarız ve değer veririz. Günlük yaşamdan, özel davetlere kadar farklı stillerde milyonlarca ayakkabımız olsun isteriz. Bir kadının özel bir davete basit bir ayakkabı ile gitme düşüncesi bir faciadır. Birbirinden şık, zarif, çeşitli aksesuarlarla donatılmış, süet, deri, rugan, ince topuk, platform, kalın topuk, dolgu topuk, … Daha milyonlarca çeşit varken, flip flop veya bir sneakers ile davet katılmak. Gerçi günümüzde öyle sneakersler var ki, davetlerin parlayan yıldızı olabilir. Son yılların en büyük ayakkabı tutkularından olan stilettolar ise ince sivri topuklu ayakkabılar olarak tarif edilmektedir. Gündelik yaşama uyarlananlarından şık davetlere uyarlanan modellerine kadar birçok stilettoya aşık oluruz. Neon renkleri, parlak ruganları, kumaş dokulu olanları gibi… İşte bu stilettoların bazıları var ki, dünyanın en pahalı stilettosu unvanına sahip. Dünyanın en pahalı 10 stilettosu ile tanışmaya hazır mısınız?

Dünyanın En Pahalı Dövmesi

Sizce bir dövmeyi ne kadara yaptırabilirsiniz? 100-200 TL cevabını verdiğinizi duyar gibiyim. Muazzam detaylı bir dövme diyelim ya da çok büyük görsel 5.000 TL. Verdiğiniz cevaplarda haksız değilsiniz ama bu cevaplar bizim sizlere sunacağımız dövme için yeterli değil.Güney Afrikalı mücevher firması Shimansky, dünyanın en pahalı dövmesini yaptığını duyurdu. Dövme, öyle çok da bilindik tarzda değil. Fiyatını mı merak ettiniz, tam 924.000 dolar! Mürekkep dövme sizin için yeterli değilse, mücevheri de seviyorsanız, ayrıca harcayacak çok paranız varsa bu dövme tam da size göre.

Dünyanın En Pahalı 10 Nişan Yüzüğü

Hayatınızı birleştirme kararı aldığınızda sizi bekleyen ilk aktivite nişan merasimi olacaktır. Böyle anlamlı ve özel günün en göze çarpan objesi ise hiç şüphesiz takılacak yüzüktür. Manevi anlamda büyük bir değere sahip bu objenin, hiç şüphesiz maddi anlamda da bir değeri olacaktır. Alınacak yüzük kişilerin zevklerine, ekonomik durumlarına göre çeşitlilik gösterir. Özellikle bayanların çok değer verdikleri bu kıymetli parçaları listelemeye çalıştık. Bu listede; ünlülerin, kraliyet mensubu kadınların aldığı en pahalı ve en güzel nişan yüzüklerini göreceksiniz. Sizce en pahallı nişan yüzüğü hangisi ve kime ait? İsterseniz bu sorunun cevabına hep birlikte göz atalım. İşte dünyanın en pahalı 10 nişan yüzüğü:

Bi Milyonculardaki Birbirinden Tuhaf Ürünler

Uzun yıllar önce hayatımıza girmiş olan bi milyoncularda mevcut olan birbirinden garip ürünleri sizin için galerimizde derledik.

Stresle Baş Etmek İçin Yapılan Ama Çok Daha Sinir Bozucu 11 Garip Ürün

Günümüzün hastalığı stresten kurtulmak için yüzlerce çözüm üretiliyor. Ama biraz sonra görecekleriniz sizi daha çok strese sokabilir....

Kendinizi Yalnız mı Hissediyorsunuz?

Çağımızın hastalığı yalnızlık... Aslında şehrin gürültüsünden kurtulmak, trafik derdinden uzaklaşmak ve günün stresinden uzaklaşmak her birimizin isteği. Ancak siz kendinizi yalnız hissediyor musunuz? 

Bizler Yetişemesek de, Gelecekte Torunlarımızın Mutlaka Kullanacağı 8 İleri Teknolojik Cihaz

Bizler pek yetişemesek de çocuklarımızın ya da torunlarımızın mutlaka görüp kullanacağı, birbirinden kullanışlı ve ilgin. cihazları sizin için galerimizde derledik.

Bu Zamana Kadar Neden Üretilmediğini Merak Edeceğiniz "Devrilmeyen Kadeh"

Şimdiye dek niçin üretilmediğini çok merak edeceğiniz, San Francisco merkezli Superduperstudio'daki tasarımcılar tarafından dizayn edilen kadehlerin ilginç görüntülerini sizin için galerimizde derledik. İşte oldukça şaşırtıcı "devrilmeyen kadeh"!

İlginç Kupa ve bardak tasarımları

Çay ve kahve mudavimlerinin oldukca ilgi gösterecekleri ilginç kupa, fincan ve bardak tasarımları

Tavuğunuz İçin Kol Satın Almak İsterseniz Çözümünüz Bizde

Bu son derece komik bebek kollarını Etsy’de bulabilirsiniz, yalnızca arkalarına bir tel takmanız gerekiyor.

Hem Yük Arabası Hem de Şezlong

Özellikle taşıyacağınız yük fazlaysa, kumsalda yürümek genelde işkencedir. Fakat bu yük arabasına dönüşen şezlonglar ile eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca, sahil deneyimini rahatlatıcı ve konforlu yapmak için şezlongunuzda uzanabilirsiniz!

Tarihin Bütün Ayakkabı Modellerini İçinde Barındıran Ayakkabı Müzesinden 18 İlginç Ayakkabı Modeli

Bugüne dek görüp görebileceğiniz, tarihte kullanılan birbirinden ilginç ayakkabı modellerini sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o enteresan modeller!

Büyük Bir Harry Potter Hayranıysanız Bu İnanılmaz Harry Potter Not Defteri Sizi Şaşkına Çevirecek

Japonya merkezli mimari modelleme şirketi Triad Inc.bir Harry Potter Hogwarts Kalesi not defteri yaparak bunu Omoshiroi (Enteresan anlamına gelen bir sözcük) Bloklar isimli not defteri koleksiyonuna dahil etti.

Tartışmasız Nobel Ödülü Hak Eden Eviniz ve Gündelik Yaşamınız İçin 12 Harika Buluş

Zaten günlük yaşamımızı daha kolay hale getiren birçok şey var. Ancak bu buluşlar çok farklı ve görmeye değer.