Henüz Dünyanın Hazır Olmadığı 9 Teknolojik İcat

Dünyada yaşayan insanların henüz bu gibi teknolojilere hazır olmadığı birbirinden ilginç 9 teknolojik icat' ı sizler için derledik. 

9. SpotMini

9. SpotMini

Bu robot yürüyebiliyor, merdiven çıkıyor, nesneleri kavrıyor. İlgiye ihtiyaç duymayan bu robot gelecekte çocuklarımızın evcil hayvanı olma şansı yüksek.


8. ORII

8. ORII

Bu yüzük görünümlü teknoloji yeni nesil telefon olarak adlandırılıyor. Su geçirmeyen özelliği ile bu cihazla konuşmak ve mesajlaşmak mümkün. Yapmanız gereken şey tuşa basıp kulağınıza götürmek.


7. Bakblade

7. Bakblade

Sırt kaşıyıcıların bir üst modeli olan bu aletle tek başınıza sırtınızı tıraş edebileceksiniz.


6. Sgnl

6. Sgnl

Saat ve bileklik olarak kullanabileceğiniz bu cihazla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Telefonunuzu Bluetooth ile cihaza bağladığınızda istediğiniz gibi konuşabilirsiniz.


5. Scribble

5. Scribble

Bu kalemle istediğiniz rengi kalem değiştirmeden elde edebileceksiniz. Kalemi istediğiniz renge tutup yazdığınızda kalemin rengi değişecek ve seçtiğiniz renkte yazabileceksiniz.


4. JUNO

4. JUNO

Bu ayna aynı anda okuma ışığı, makyaj aynası, selfie ışığı ve depolama alanı olarak kullanılabiliyor.


3. ili

3. ili

Çeviri aleti olarak kullanılan bu cihaz için her hangi bir bağlantı gerektirmiyor. İstediğiniz dili 0.02 saniye de çeviri yapabiliyor.


2. The Noonee

2. The Noonee

Bu mobil aparatlı sandalye ile istediğiniz yerde oturabileceksiniz. Özellikle toplu taşıma araçları gibi yerlerde işinize çok yarayacaktır.


1. Zungle

1. Zungle

Bu gözlük sadece güneş gözlüğü olarak kullanılmıyor aynı zamanda bu gözlükle müzik dinleyebiliyor ve telefonla konuşabiliyorsunuz.