Bu Yazıyı Okuduktan Sonra Avuçlarınızı Kontrol Etmek İsteyebilirsiniz Çünkü Avcunuzda ‘X’ Harfi Varsa Bu Size Geleceğinizle İlgili Birşeyler Söylüyor Olabilir

Bilim bile artık geleceği tahmin edebilmenin önemli bir şey olduğunu kabullenmiş durumda. Hepimiz avuç içine bakarak gelecek tahminleri yapma fikrine aşina olduğumuzu düşünürüz ama esasen enteresan olan ve daha az bilinen şey ise bu yapılan tahminlerin arkasında bilimsel birtakım verilerin olduğudur. 

El falı avuç içlerine bakarak gelecek hakkında tahminler yürütmenin oldukça eski bir metodudur ve bugün sizlere avuç içinizde ‘X’ harfi olmasının ne anlama geldiğini açıklayacağız!


O zaman haydi öncelikle geleceği tahmin edebilme kısmıyla alakalı biraz konuşalım

O zaman haydi öncelikle geleceği tahmin edebilme kısmıyla alakalı biraz konuşalım

Yukarıdaki paragrafta da yazdığımız gibi geleceği tahmin etmek aslında bilimsel bir şeydir! Bununla ne kastediyoruz diye soracak olursanız, örneğin, matematikçiler geleceği tahmin edebilmek için matematiği ve astrologlar da astronomiyi kullanırlar. Bu konuyla ilgili kendiniz bir araştırma yapmak isterseniz internette geleceği tahmin edebilmeyle alakalı bazı işe yarar bilgiler bulabilmeniz de mümkün.


Bu el falı da neyin nesi oluyor?

Bu el falı da neyin nesi oluyor?

El falı yalnızca gelecek hakkında tahminler yürütebilmek için kullanılan bir metoddur. Bu avuç içlerinizdeki çizgileri okumaya dayanan son derece eski bir gelecek tahmin yöntemidir. İnsanlar bu öngörüler hakkında çağlardır oldukça meraklı olmuşlardır ve her zaman için daha fazlasını öğrenmek istemişlerdir!


Peki ‘X’ harfine sahipseniz ne olacak?

Peki ‘X’ harfine sahipseniz ne olacak?

El falı bilen insanların dediklerine göre avuç içinizde bu harfin olması son derece önemlidir çünkü harfin oldukça özel bir anlamı vardır. Söylenilenlere göre insan popülasyonunun yalnızca yüzde 3’ü bu harfe sahip. Ne anlama geldiğini merak ediyor musunuz?


Tamam, ne anlama geldiğini size söylüyoruz

Tamam, ne anlama geldiğini size söylüyoruz

Avuç içinizde ‘X’ harfi bulunuyorsa kendinizi şanslı sayın çünkü birçoklarına oranla çok daha farklı bir yaşamınız olacak ve son derece kendinize özgü yetenekleriniz var. Pek çok dünya liderinin de avuç içinde bu harfi taşıdıkları düşünülüyor. Bu liderlerin kimler olduklarını merak ediyor musunuz?


Mesela Abraham Lincoln’ü ele alın!

Mesela Abraham Lincoln’ü ele alın!

Birçok insan Amerikan Başkanı Abraham Lincoln’ün avuç içinde ‘X’ harfi olduğuna inanıyor. Ve hepimizin bildiği üzere Abraham Lincoln son derece başarılı bir yaşam sürdü ve pek çok insan için büyük bir ilham kaynağı haline geldi.


Ya da işte bir başka çok ünlü isim daha!

Ya da işte bir başka çok ünlü isim daha!

Birçok insan ayrıca ünlü bilimadamı Sir Albert Einstein’ın da avuç içinde bu harfi taşıdığına inanıyor. Einstein’ın diğer insanlara kıyasla çok daha farklı biri olduğu ve çok daha yetenekli olduğu da yadsınamaz bir gerçek! Yani bu harfi taşıyan insanların zeki insanlar olduklarını da söyleyebiliriz.


Ama bekleyin, henüz bitmedi!

Ama bekleyin, henüz bitmedi!

Ayrıca Büyük İskender’in de avuç içinde ‘X’ harfini taşıyan isimler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Büyük İskender’in cesaretinden pek de bahsetmemize gerek yok, öyle değil mi? Yani siz de ‘X’ harfini taşıyanlar grubundaysanız ne mutlu size! İtiraf etmeliyiz ki sizi biraz kıskanıyoruz, ancak yine de size hayatınızda başarılar diliyoruz.