Seçimleriniz Sizi Ele Veriyor! Bu 6 Güneş Şeklinden Birini Seçin, Karakterinizi Görün

Kulağa inanılmaz geliyor değil mi? Fakat hiç de öyle değil! Şaşırmaya hazır olun! Basit çizimler her insanın ortak paydası gibidir. Bir "Dağ" şekli tüm insanlık için küçük farklar dışında neredeyse aynıdır. Yapılan bu deney ise "Güneş" şeklini baz alıyor ve seçtiğiniz şekil, karakterinizi ortaya koyuyor.

Öncelikle, bu 6 şekilden 1 tanesini hemen şimdi seçin... Sonuçlar ise aşağıda sizi bekliyor!


1. şekli seçtiyseniz haberler güzel!

1. şekli seçtiyseniz haberler güzel!

Çok özel bir karakteriniz var. Bu ego değil fakat kendinizi daima özel hissediyorsunuz. Üstelik çevreniz de bunu hissediyor. Sizde bir ışık var ve bir gün çok fazla parlayacaksınız. Devam!


2. şekle gelelim!

2. şekle gelelim!

Eğer bu şekli seçtiyseniz şunu kolayca anlayabiliriz ki siz sanatçı bir karaktere sahipsiniz. Arkadaş ilişkileriniz sizin içi çok önemli tabi aile de öyle. Size tavsiyemiz her zaman altıncı hissinize güvenmeniz. İnanın bu sizi birçok zorluktan kurtaracak... Hadi bol şans!


3. şekli mi seçtiniz? Sıkı durun!

3. şekli mi seçtiniz? Sıkı durun!

Yeni maceralara ve öğrenmeye, yeni şeyler deneyimlemeye açsınız. Dürüst ve güvenilirsiniz. Doğuştan bir lidersiniz ve bunu biliyorsunuz. Aynı şekilde devam etmelisiniz. Kararlar almalı ve bu kararların arkasında durmaya devam etmelisiniz. Sizi alkışladıkları gün bunu anlayacaksınız.


4. şekli mi seçtiniz? Haberler çok iyi!

4. şekli mi seçtiniz? Haberler çok iyi!

O kadar iyi bir enerjiniz var ki bunu çevrenizdekiler hep hissediyor. Hisleriniz çok kuvvetli. Ne derseniz ister ay ister yıl geçsin, sizin dediğiniz hep çıkıyor. Bir insanı ilk görüşte sevmezseniz onunla asla iyi olamıyorsunuz. Son bir tavsiyemiz de; Asla birilerine kolay kolay güvenmeyin. Bu sizde çok kötü kalıcı etkiler bırakacak.


5. şekli seçtiyseniz de açıklamaya dikkat kesilin...

5. şekli seçtiyseniz de açıklamaya dikkat kesilin...

Çok iyi bir kalbiniz ve karakteriniz var. Hep iyi niyetinizin kullanıldığından şikayet ediyorsunuz fakat iyi olmaktan da vazgeçmiyorsunuz. Vazgeçmeyin! Muhteşem birisiniz ve 70 yaşına da gelseniz böyle kalmaya devam edeceksiniz. Sizi anlamayanlar olacaktır fakat zamanında Tesla'yı, Atatürk'ü ve birçok önemli kişiliği de anlamayanlar olmuştur. Siz sadece yolunuza bakın.


6. ve son şeklimizi seçtiyseniz de şöyle buyrun...

6. ve son şeklimizi seçtiyseniz de şöyle buyrun...

Lider bir karakter, kültürlü bir bünye ve iyi çalışan bir beyin. Bunların hepsi de sizin özelliğiniz. İyi bir mizah anlayışınız var ki bu da zekayı gösterir. eğlenceli yanlarınızı herkese gösteriyor fakat derinlerdeki dram dolu anılarınızı pek kimseyle paylaşmıyorsunuz. Size tavsiyemiz birçok arkadaş edinmeyin. 1 ya da 2 dost sizin için idealdir. 10 tane 10 kuruş da 1 lira eder, 2 tane 50 kuruş da...