Çantanızı Takma Şekliniz Karakterinizi Ele Veriyor!

Sen çantanı hangi şekilde taşıyorsun? Şaşırdığınızı biliyoruz! "Çanta takma şekli nasıl karakteri etkileyebilir ki" diye soruyorsunuz.. O zaman bu teste hemen başlayıp size cevabı hemen söyleyelim.

1. Arkada Taşımak

1. Arkada Taşımak

Eğer sırt çantası seviyorsanız, büyük olasılıkla maceraperest bir insansınız. İnsanları çok düşünüyorsunuz ve başka insanlarda da sizi takip etme isteği uyandırıyorsunuz.


2. Elde Taşımak

2. Elde Taşımak

Eğer çantanızı ve diğer eşyalarınızı elinizde taşımayı seviyorsanız, her şeyi eksiksiz yapmak ve her şeyin kontrolünü elinizde bulundurmayı seviyorsunuz demektir. Olup biten şeylerle ilgili hep haberiniz olsun istersiniz ve her şeyle alakalı bir fikriniz bulunur. Dobra ama aynı zamanda da güvenilir bir insansınız.


3. Omuzunuzda

3. Omuzunuzda

Çantasını omuzunda taşımayı seven insanlar genellikle okumayı da çok severler. Bu pozisyon onların en sevdikleri kitabı çantalarından hiç vakit kaybetmeden çıkarmalarına olanak tanır. Genel olarak çok düşüncelidirler, beraber girdiğiniz bir monologda karşınızda uyuyup kalmaları muhtemeldir.


4. Çapraz

4. Çapraz

Çantanızı çapraz olarak takmayı tercih ediyorsanız hırsızlardan korkmayın. Zenginliği dışarı yansıtmaktan çekinseniz de bunun yanı sıra oldukça cömert bir insansınız. Ama dikkatli olun, çünkü kimi insanlar bu özelliğinizi sömürmek için pusuda bekliyor olabilirler.


5. Önde taşımak

5. Önde taşımak

Çantalarını genelde ön tarafta taşıyan kişiler tez canlıdırlar. Bu kişiler genelde hayal güçleri oldukça geniş olan kişilerdir. Aynı zamanda pratik zekalı dediğimiz insanların arasında anılırlar.