Garanti Ediyoruz Ki Erkek Modasındaki Bu Tuhaf Trendi Daha Önce Hiç Görmediniz

Yazının başlığında bunun yeni bir trend olduğunu ima ediyor gibi olsak da aslında pek de yeni bir trend sayılmaz, yalnızca geri dönüş yapmış! Burada kimseyi moda seçimlerinden dolayı yargılamıyoruz, ancak söylememiz gerekir ki bu trend herkese göre değil. 

Neden bahsettiğimizi merak ediyor musunuz? Maymun kuyruğu sakalına merhaba deyin! Bu sakal stili aslında kedi kuyruğu olarak da biliniyor ve oldukça iddialı bir stil, bu nedenle de yalnızca en cesur erkekler denemeye cesaret edebilir! 


İnterneti bir hayvanat bahçesi olarak düşünmek mümkün olduğu için böyle bir sakal stilinin burada paylaşılması da son derece uygun olmuş diye düşünüyoruz! 


Sizler için hazırladığımız listede bu trendin en iyi ve en kötü örneklerini bir araya getirdik. Yalnızca ekranı aşağıya kaydırın ve listemizin tadını çıkarın! Ayrıca favorilerinize yorum yaparsanız sizlere ekstra puan da veriyoruz.


Kim bilir, belki de listemizde yer alan bazı fotoğraflar sizin için bir ilham kaynağı olacak ve siz de bu sakal modelini denemeye karar vereceksiniz! O kadar cesaretiniz varsa, öncelikle size hayranlık duyduğumuzu belirtmeliyiz, ama aynı zamanda kesinlikle bir fotoğrafını çekip sonucu internette paylaşmalısınız ki hepimiz bunu görebilelim!


Moda trendleri çoğunlukla kadınlarla alakalı olsalar da, erkekler de kendilerine has birkaç trende sahipler ve sakal modelleri kesinlikle bu trendlerin büyük bir kısmını oluşturuyor. 


Üstelik ilk defa bununla tuhaf bir sakal stili görmüş de olmuyoruz. Maymun kuyruğu sakalına ait örnekleri 2012, 2013, 2016, 2019 ve hatta 2020’nin ortalarında bile görebilmeniz mümkün. 


Bu fotoğraflara bakarken güzelce gülüyoruz ama iş arkadaşlarınızdan birinin çalıştığınız yere böyle geldiğini hayal edebiliyor musunuz? Muhtemelen bu sakal stiliyle en fazla özdeşleştirilen insanlardan bir tanesi Oakland Athletics’in beyzbol atıcısı Mike Fiers. İnternet, özellikle de Twitter, 2019’un sonbaharında Fiers’ın sakalıyla çıldırdı ve bu durum birçok komik fotoğrafa ve hayranlığa sebebiyet verdi.


İnanılmaz mizah duygularıyla tanınan A’lar 2020 yazında Fiers’ın sakalını taktıkları yüz maskelerine bastırarak herkese gururla gösterdiler! 


Takımın menajeri Bob Melvin de bu harekete olan desteğini üzerinde bu tuhaf sakal basılı olan birşey giyerek gösterdi. 


İnsanlar ayrıca Fiers’ın takım arkadaşlarına da üzerinde sakal basılı olan ürünleri dağıttığına dair söylentiler çıkardı. 


Peki sizin bu tuhaf sakallar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir sevgili okuyucu? Güzel ve görkemli mi yoksa sadece garip ve çirkin mi olduklarını düşünüyorsunuz? Bu sakalı siz de denemek ister miydiniz? Böyle bir sakalla dışarı çıkar mıydınız?