Parmak Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor: Peki Sizin Parmağınız Nasıl Bir Karaktere Sahip?

İşte parmak şekline göre karakter analizi! Parmaklarınızı uzatın ve A, B veya C tipi parmak şekillerinden birini seçip hemen karakter analizinizi okuyun! Sizin parmağınız hangisi?

1. A Tipi Parmak

1. A Tipi Parmak

Parmakları bu tip parmak şeklinde olan kişiler duygularını saklama yoluna giderler. Hep güçlü ve sağlam durmaya çalışırlar. Özgür olmalarının yanında aynı zamanda çok da duygusal insanlardır. Yeni tanıştıkları insanlara karşı rollerini oynasalar da yalandan, aldatılmaktan ve ikiyüzlülükten hiç mi hiç hoşlanmazlar. Bazen kibirli davranışlar sergileseler de sevgi dolu kalpleri vardır.


2. B Tipi Parmak

2. B Tipi Parmak

Şayet parmağınız B tipinde ise büyük ihtimalle çok sadık bir kişisiniz. Parmakları böyle olan kişiler, birine aşık olduklarında tüm dikkatini o insana verip, bütün gün ve her an onu düşünürler.
İnisiyatif almayı pek seven kişiler değillerdir. Çok hassastırlar. Çünkü diğer insanların hissettikleri onlar için değerlidir. Bilhassa duygusal olarak var güçleriyle insanlara yardım etmek isterler. Üzülmekten çok korkarlar. Bu nedenle devamlı güçlü görünmek zorundaymış hissederler. Hep kendi başlarının çaresine bakmayı bilirler. Hızlı konuşup, sorunlarını kendi içlerinde yaşarlar. Hep kendilerini seven, değer veren, anlayan ve istedikleri her şeyi verebilen birinin hayalini kurarlar.


3. C Tipi Parmak

3. C Tipi Parmak

C tipi parmağı olan insanlar, çok fazla sıkıntıya gelemezler. Bilmedikleri konular ile ilgili ahkam kesmezler. Başka insanların fikirlerine saygı duyarlar. Onları kışkırtmak ve sinirlendirmek oldukça kolay olsa da kin tutmazlar ve bir özür dilemeyle hemencecik yumuşarlar. Biriyle uzun süre dargın kalamazlar. Egoları yüksek değildir ve ilk özür dileyen kişi olabilirler. Duygularını, problemlerini ve hislerini kimseye açık etmezler. İstediklerini ya da kesinlikle istemediklerini gayet iyi bilirler. Oldukça çabuk kırılırlar ama her defasında insanlara güvenerek o yumuşak kalplerini açarlar.


Sen hangi parmağa sahipsin?

Sen hangi parmağa sahipsin?

''Hakikatten doğruymuş'' diyorsun değil mi? :) Şimdi de arkadaşlarınızın parmaklarına bakıp onların karakterlerini inceleyin...!