Bu Japon Sanatçı Kardan Acayip Havalı Heykeller Yapıyor Ve Bu Heykellerin Fotoğrafları Aklınızı Uçuracak

Birçoğumuz kışın güzelliğinin keyfini çıkarırız, ama bazılarımız için kış mevsimi yeteneklerimizi ortaya koymak ve yaratıcılığımızı göstermek için de bir fırsat yaratır. İnanılmaz güzellikte kar heykelleri yapan bu sanatçı kesinlikle ikinci kategoriye ait. 


Muhtemelen hepimiz hayatımızda en az bir kere kardan adam yapmayı deneyip bunun ne kadar zorlu ama aynı zamanda ne kadar da eğlenceli birşey olduğunu deneyimlemişizdir. 


Ama elbette bu Japon sanatçının işleri basit kardan adamlardan biraz daha detaylı. Hatta akıl uçuracak cinsten detaylarla dolular! 


Sanatçının işleri Twitter’da ve tüm internette kısa zamanda viral olmuşlar. Neler yapmakta olduğuna göz atmak isterseniz sanatçının Twitter’daki ismi @mokomoko_2015 şeklinde. 


İşlerinin birçoğu büyük hayran kitlesine sahip Pokemon ve Ghibli gibi dünyalardan esinlenmekte. 


Birkaç Godzilla heykeli bile bulabilirsiniz! Haydi şimdi parmağınızı aşağıya kaydırın ve sizler için hazırladığımız galerinin tadını çıkarın!Nerede yaşıyor olduğumuz fark etmeksizin kış mevsimini genellikle karla özdeşleştiririz. Daha ılıman iklimlerle yaşayan insanlar bile mükemmel ve beyaz bir kış hayal ettiklerinde kar tanelerini düşünürler.